ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Лица за обезбедување

2favoriteОбјавен на: 02-06-2018  |  Компанија: Друштво за обезбедув...  |  Индустрија: Обезбедување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIKJKH
Работно место: Лица за обезбедување
Компанија: Друштво за обезбедување на лица и имот РОТЕ ДОО
Индустрија: Обезбедување
Реон: нема информација
Отворен од: 02-06-2018
Отворен до: 02-08-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 15
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

-Апликантите задолжително треба да поседуваат лиценца за обезбедување издадена од Комората за приватно обезбедување на Република Македонија.

-Претходно работно искуство ќе се смета за предност.

-Поседување на возачка дозвола ќе се смета за предност.

 

Детали за огласот:

Поради зголемен обем на  работа Друштвото за обезбедување на лица и имот РОТЕ ДОО Скопје има потреба од 15 лица за обезбедување.

Веб страна:
Контакт телефон: 071/322-801
Контакт емаил: rote.obezbeduvanje@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Обезбедувач

0 favorite Објавен: 22-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Агенција за обезбеду...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Агенцијата за обезбедување &bdqu...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 31-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Поради проширување на својот ти...

Обезбедувач заштита на лица и имот

1 favorite Објавен: 07-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Поради проширување на својот тим...

Лице за обезбедување

0 favorite Објавен: 23-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Поради проширување на својот ти...

Обезбедувач

0 favorite Објавен: 26-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Агенцијата за обезбедување &bdqu...

Останати огласи во ист регион

Android Engineer

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: For our branch in Skopje we are loo...

Оглас за врабтување во Македонска радиотелевизија...Отворени се 7 (седум) работни места со плата до 28.062 денари

0 favorite Објавен: 11-08-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Senior Product Manager

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: This job is the next big step up in...

нема информација

0 favorite Објавен: 13-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Фармацевтската компанија БИФАРМ ...

Оглас за вработување во Воената академија во Скопје

1 favorite Објавен: 14-08-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во Охридска Банка Сосиете Женерал

0 favorite Објавен: 13-08-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...