ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници

2favoriteОбјавен на: 30-05-2018  |  Компанија: Крин Производство ДО...  |  Индустрија: Производство


Статус: Активен
Код на огласот: TGIJOMG
Работно место: Општи работници
Компанија: Крин Производство ДОО
Индустрија: Производство
Реон: Прилеп
Отворен од: 30-05-2018
Отворен до: 22-08-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 3
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Пријавувањето за наведената работна позиција може да биде лично во просториите на „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ДОО, с. Беровци, П.Фах 112,  на електронска адреса: info@krin.com.mk, или на телефон 048 413 705 и 048 413 704.

Детали за огласот:

„КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ДОО, с. Беровци, Прилеп, има потреба од вработување на: 

Општ работник – 3 лица

Веб страна: www.krin.com.mk
Контакт телефон: 048 413 705
Контакт емаил: info@krin.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Гостиварски

Оглас: Kompania EXTREME PARFEMI DOO ka ne...

Оператор на линија

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕ-ТЕ ПЛАСТ Дооел Ск...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Кандидатот ќе биде одговорен за: 1...

Ракувач со машина за производство на бисквити

0 favorite Објавен: 11-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

1 favorite Објавен: 13-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Битола

Оглас: ...

Столар

0 favorite Објавен: 09-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Даниел Руцхти ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Даниел Руцхти ДООЕЛ, Скопје, претпр...

Оператор на CNC машина

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕ-ТЕ ПЛАСТ Дооел Ск...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Работно време-прва смена 07:15 часо...

Останати огласи во ист регион

Монтер

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - монтирање на дрвени предмети, рег...

Пекар

1 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Комерцијалист / дистрибутер

3 favorite Објавен: 08-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Dav-Dar PROMET

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Прилеп

Оглас: Фирма за дистрибуција на Пелисте...

Дистрибутер

1 favorite Објавен: 09-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dav-Dar

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма за дистрибуција има потреба о...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Машински техничар

2 favorite Објавен: 11-04-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: нема информација

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ...

Машински техничар

2 favorite Објавен: 17-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ДОО, с. Беровци...

Машински техничар

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилеп

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ...

Работник во производство

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ДОО, с. Беровци...

Општи работници во производство

3 favorite Објавен: 30-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилеп

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ...

Машински техничар

1 favorite Објавен: 30-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилеп

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ДОО, с. Беро...