ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Германjа

15favoriteОбјавен на: 13-05-2018  |  Компанија: Sanvensa s.r.o.  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIIJOJ
Работно место: Германjа
Компанија: Sanvensa s.r.o.
Индустрија: Производство
Реон: Скопје
Отворен од: 13-05-2018
Отворен до: 30-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 15
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

не са потребни квалификаци

Детали за огласот:

Германија, Потсдам - samo so BG pasosi

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: work2018@abv.bg
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Ракувач со машина за производство на бисквити

0 favorite Објавен: 11-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Оператор на ЦНЦ компјутерска машина

0 favorite Објавен: 13-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТЕ ТЕ ПЛАСТ

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Способности кои е потребно да се...

Пакувач

0 favorite Објавен: 13-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: .

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Компанија бара работник за изработк...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 16-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Kompania EXTREME PARFEMI DOO ka ...

Дизајнер

1 favorite Објавен: 13-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Mav mebel

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Мав Мебел има потреба од два дизајн...

Магационер

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕ-ТЕ ПЛАСТ Дооел Ск...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Кандидатот ќе биде одговорен за: 1...

Останати огласи во ист регион

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бистро Опера паб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Бистро Опера паб има потреба од пер...

Customer Support Resentative

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Инвидиус ДООЕЛ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: At InPlayer we develop the next gen...

Senior accountant

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ВАЛОСО ХУБ ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Електроничар

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: FIBERNET

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата ФИБЕРНЕТ ДОО Скопје е д...

Магационер

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕ-ТЕ ПЛАСТ Дооел Ск...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Кандидатот ќе биде одговорен за: 1...

Машински и електро техничари/инженери за одржување

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АНЕТА КОМПАНИ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бара лице со основно познавање н...