ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Германjа

8favoriteОбјавен на: 13-05-2018  |  Компанија: Sanvensa s.r.o.  |  Индустрија: Производство


Статус: Активен
Код на огласот: TGIIJOJ
Работно место: Германjа
Компанија: Sanvensa s.r.o.
Индустрија: Производство
Реон: Скопје
Отворен од: 13-05-2018
Отворен до: 30-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 15
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

не са потребни квалификаци

Детали за огласот:

Германија, Потсдам - Работа во фабрика за хартија, салфетки, марамчиња. Работата не е сезонска, туку постојана и бараме сериозни и одговорни луѓе. Не е потребно да имате јазик. Добивате 100 гаранции за сигурност и чесност од наша страна. Плаќање 12 часа, 1850 евра месечно, нето обезбедено, договор за вработување, осигурување според германскиот закон. Барања: - Возраст од 20-60 години - Вештини и желба за работа во тим. - Одговорност, одговорен однос кон работата. - Подготвен да работи во динамична средина. тел: +359 877 264 731 со Viber

Веб страна:
Контакт телефон: +359877264731
Контакт емаил: work2018@abv.bg
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Гумар

1 favorite Објавен: 22-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Имаме потреба од работник на поз...

Возач

0 favorite Објавен: 22-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИМВ Доо

Индустрија: Производство

Регион: Битолски

Оглас: Млекара ИМВ доо од Кравари Битола и...

Работник во производство

2 favorite Објавен: 24-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГУГО доо

Индустрија: Производство

Регион: Охридски

Оглас: ГУГО доо има потреба од работници в...

ТЕХНОЛОГ

1 favorite Објавен: 18-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Kompanija od Bitola

Индустрија: Производство

Регион: Битолски

Оглас: Компанија од Битола има потреба од...

Гумар

0 favorite Објавен: 23-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Техногума

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од работник на позици...

Возач

0 favorite Објавен: 15-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - визуелна проверка на квантитеот и...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист за внатрешна трговија

1 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач во киоск

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Електроинженер за автоматика

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Сарај

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Одговорен работник

1 favorite Објавен: 14-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sanvensa s.r.o.

Индустрија: Производство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Германија, Потсдам - Работа во фабр...