ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

СОБАРКА

8favoriteОбјавен на: 08-05-2018  |  Компанија: Вила и винарија Мал ...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Активен
Код на огласот: TGIIFIK
Работно место: СОБАРКА
Компанија: Вила и винарија Мал Св.Климент
Индустрија: Угостителство
Реон: Охрид
Отворен од: 08-05-2018
Отворен до: 31-05-2018
Плата: од 13000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Желба за работа и напредување.

Детали за огласот:

Солидна плата,платени прекувремени сати итн.

Веб страна: www.vilamalsvetikliment.com
Контакт телефон: 070249497
Контакт емаил: vilamalsvetikliment@t.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Шанкер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Келнер

1 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Сарај

Оглас: ...

помошник кувар

0 favorite Објавен: 23-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Ресторан во центарот на градот и...

Шанкер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Manager of Workforce Management

0 favorite Објавен: 21-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: Based in the heart of New York C...

Sorabotnici

1 favorite Објавен: 19-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: vrabotuvanje.bt

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Охрид

Оглас: НУДИМЕ СОРАБОТКА ПО СОВРЕМЕН ДЕЛ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Шврга 53 Охрид ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Фирмата Шврга 53 има потреба од 2 о...

Готвач

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Собар/ka

0 favorite Објавен: 21-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИНАМИКА

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охридски

Оглас: Хотел Милениум Палас Охрид има потр...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 22-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...