ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

СОБАРКА

8favoriteОбјавен на: 08-05-2018  |  Компанија: Вила и винарија Мал ...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIIFIK
Работно место: СОБАРКА
Компанија: Вила и винарија Мал Св.Климент
Индустрија: Угостителство
Реон: Охрид
Отворен од: 08-05-2018
Отворен до: 31-05-2018
Плата: од 13000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Желба за работа и напредување.

Детали за огласот:

Солидна плата,платени прекувремени сати итн.

Веб страна: www.vilamalsvetikliment.com
Контакт телефон: 070249497
Контакт емаил: vilamalsvetikliment@t.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Салатер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дексион Ко

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан има потреба од салатерки.О...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бравос

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: BravosClub Bravos има потреба од По...

Салатер

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дексион Ко

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан во Дебар Маало има потреба...

келнери/ки - шанкери/ки

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Спорт-Лаиф Трејд До...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кисела Вода, Ново Ли...

Оглас: Имаме потреба од келнери за рабо...

келнери/ки - салатер/ка - пица мајстор- готвач-помошник во кујна

0 favorite Објавен: 20-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТП РОК КАФАНА РУСТИК...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Рок Кафана Рустикана има потреба...

Келнер/Шанкер

1 favorite Објавен: 16-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Мали Генијалци

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Заради зголемениот обем на работа F...

Останати огласи во ист регион

Помошник мајстор

6 favorite Објавен: 05-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: Поради зголемен обем на своето п...

- Нема информација

3 favorite Објавен: 12-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БОБИ Т.П.

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Rabotno mesto-prodavacka vo specija...

Хаусмајстор

1 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМФУД ДООЕЛ

Индустрија: Недвижнини

Регион: Охридски

Оглас: Работна позиција : Хаусмајстор за ...

stomatoloska sestra

2 favorite Објавен: 16-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДР ЛИЛЈАНА ИВАНО...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Охрид

Оглас: Се бара стоматолошка сестра за р...

Шивач/ки

0 favorite Објавен: 25-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EVRO JEANS DOOEL -Oh...

Индустрија: Текстилна

Регион: Охридски

Оглас: шивач/ки...

1 Комерцијалист - 1 Дистрибутер

7 favorite Објавен: 04-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Охрид

Оглас: Вршење предпродажби со постоечки...