ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

2favoriteОбјавен на: 16-04-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Активен
Код на огласот: TGIFLML
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги ДАДИ-КОМПАНИ ДООЕЛ с.Јакимово Виница
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Виница
Отворен од: 17-04-2018
Отворен до: 22-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 033 363-440
Контакт емаил: dadi.compani@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продажен претставник на медицински и фармацевтски производи

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Rabota od doma

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Користи го своето време продуктивно...

Магационер

1 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KASA LOKS DOO

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: renomirana stranska firma ima potre...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фортуна МК

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фортуна МК има потреба од комерција...

Sales Assistant

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DDJ Global Ltd.

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: DDJ Global Ltd. is expanding the te...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 16-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 11-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Виница

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 02-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Виница

Оглас: ...

Работник на бензинска пумпа

0 favorite Објавен: 16-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Изнајмувач на возила

0 favorite Објавен: 18-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 19-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Работник на бензинска пумпа

0 favorite Објавен: 16-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...