ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

сметководител

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинска јавна уста...

Индустрија: Сметководство

Регион: Виница

Оглас: ...

Опслужувач на машина за пекарски производи и слатки

0 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Виница

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 10-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Производство

Регион: Винички

Оглас: Wienerberger is the largest brick m...

Electrical Engineer

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Производство

Регион: Виница

Оглас: Wienerberger is the largest...

Келнер

2 favorite Објавен: 03-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Виница

Оглас: ...

Општ работник

8 favorite Објавен: 08-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...