ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Техничар електроничар за компјутери

0favoriteОбјавен на: 16-04-2018  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFLLI
Работно место: Техничар електроничар за компјутери
Компанија: Друштво за угостителство и туризам КОРОНА ИНТЕРНАЦИОНАЛ ДОО експорт-импорт Скопје-Подружница ХОТЕЛ АПОЛОНИЈА Гевгелија
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Гевгелија
Отворен од: 16-04-2018
Отворен до: 21-04-2018
Плата: 19500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

ПРОДАЖЕН КОМЕРЦИЈАЛИСТ ЗА ПРОДАЖБА НИЗ МАРКЕТИ (М/Ж)

2 favorite Објавен: 03-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Компанија ЕЛИНГ ДОО Увоз –...

Електроинженер за јака струја

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФАСИЛИТИ МЕНАЏМЕНТ С...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Електричар

0 favorite Објавен: 09-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИНВЕТО ГРОУП

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: ПОРАДИ ЗГОЛЕМ ОБЕМ НА РАБОТА ПОТ...

Електромонтер

0 favorite Објавен: 14-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Електротехничар

0 favorite Објавен: 10-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 06-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ СКОПЈЕ е компани...

Останати огласи во ист регион

Продавач

1 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Помошник во продавница

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БУЛЕВАР ТОБАКО ТП Ге...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Електроинсталатер специјализиран

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Административен работник

1 favorite Објавен: 05-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИЕМ - ГП ДОО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Гевгелиски

Оглас: Дием-ГП Доо има потреба од работник...

Економист-консултант

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИКС ИПСИЛОН ИНВЕСТ Д...

Индустрија: Економија

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Бармен

0 favorite Објавен: 10-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...