ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доктор по медицина

7favoriteОбјавен на: 16-04-2018  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFLLG
Работно место: Доктор по медицина
Компанија: Приватна здравствена установа-Поликлиника од примарната здравствена заштита и биохемиска лабораторија МЕДИКА Крива Паланка
Индустрија: Медицина
Реон: Крива Паланка
Отворен од: 17-04-2018
Отворен до: 22-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 375-195
Контакт емаил: PZU_medika@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

ОАЕ-Дубаи

2 favorite Објавен: 17-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: "Agency without Bord...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: МЕДИЦИНСКИОТ ПЕРСОНАЛКомпанијата...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Медицинска сестра

10 favorite Објавен: 09-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU.Ambulanta Taftal...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Општа амбуланта бара медицинска с...

Доктор по стоматологија

1 favorite Објавен: 16-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Стоматолошка ординац...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Реномирана стоматолошка ординаци...

Административен работник

1 favorite Објавен: 13-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ САНТЕ ПЛУС ГРОУП

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Групација на болници Санте Плус отв...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Крива Паланка

Оглас: ...

Електричар

2 favorite Објавен: 29-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: km komers 8 ltd

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кривопаланечки

Оглас: Компанијата бара да ангажира електр...