ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Рецепционер

6favoriteОбјавен на: 17-01-2018  |  Компанија: Хотел Цара  |  Индустрија: нема информација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGNJL
Работно место: Рецепционер
Компанија: Хотел Цара
Индустрија: нема информација
Реон: нема информација
Отворен од: 17-01-2018
Отворен до: 31-01-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Познавање на англиски јазик (зборување и пишување), работа со компјутер, организациски и тимски способности, искуство задолжително. 

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 070292747
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач на комби

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Сервирач на салати

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ќебапчилница АНА-КРИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Преведувач

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АМБАСАДА НА ИСЛАМСКА...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Заштитно друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Крива Паланка

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕТАЛ-НЕТ ДОО увоз-и...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Работник на утовар и истовар

0 favorite Објавен: 26-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОРИЗАРСТВО ДООЕЛ Чеш...

Индустрија: Разни области

Регион: Чешиново-Облешево

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

нема информација

0 favorite Објавен: 23-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Make money

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Вистинска заработка гарантирана....

Работа од дома- Германски јаз.- оператори

0 favorite Објавен: 21-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: IFF International

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Имаме потреба од телефонски опер...

кувар

1 favorite Објавен: 23-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: нема информација

Оглас: Ресторан во центарот на градот ...

Сервисен техничар

0 favorite Објавен: 21-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Машинство

Регион: нема информација

Оглас: За нашиот клиент, водечка светс...

Оглас за вработување во Аџибадем Систина

0 favorite Објавен: 23-05-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Преведувач

0 favorite Објавен: 19-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Егзекјутив Срч Конса...

Индустрија: Рударство

Регион: нема информација

Оглас: Our Client, a reputable company in ...