ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

4favoriteОбјавен на: 18-09-2017  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGFMNF
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-поликлиника со ординации од примарната здравствена заштита и биохемиска лабораторија МЕДИКА Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Карпош
Отворен од: 19-09-2017
Отворен до: 24-09-2017
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: Neuromedica@neuromedica.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицински преставник

1 favorite Објавен: 06-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈАСС ДООЕЛ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата ЈАСС дооел од Скопје, с...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 17-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Антигона

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Ordinacija po opsta medicina ima po...

Доктор/ка

3 favorite Објавен: 13-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КЈХ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара доктор по општа медицина со...

Книговодител-Сметководител

3 favorite Објавен: 08-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sante Plus

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Санте Плус Групација на болници има...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 12-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Д-Р РАДИЦА БОЈЧЕВА С...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Хигиеничар

2 favorite Објавен: 02-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центар за борба со б...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Приватна здравствена установа Ескул...

Останати огласи во ист регион

Оперативен асистент на Генерален директор

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас:   &nbs...

Ракувач со кран

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: САРА-ТРАДЕ ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Подружница на странс...

Индустрија: Менаџмент

Регион: Центар

Оглас: ...

Директор

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИТИ БИЛД ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Ѕидар

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: САРА-ТРАДЕ ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Техничар за градежни материјали

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ АЛФА ИНЖИНЕРИН...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...