ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

18favoriteОбјавен на: 07-07-2017  |  Компанија: Приватна Здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJHFK
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна Здравствена Установа-ординација по општа медицина ВИТА-МЕДИКАЛ Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Ѓорче Петров
Отворен од: 08-07-2017
Отворен до: 05-11-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: vitamedikal@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

МАТИЧЕН ПЕДИЈАТАР

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: MEDICAL POINT

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПОЛИКЛИНИКА МЕДИКАЛ ПОИНТ БАРА П...

Доктор/ка

4 favorite Објавен: 30-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Viktoria

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ВИКТОРИЈА , ординација по општа...

Доктор по медицина офталмолог

0 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ОФТОРЕ Скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ОФТОРЕ Скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Медицинска сестра

8 favorite Објавен: 08-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медика Центар

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребна е медицинска сестра со раб...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 21-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Полниклиника од ...

Индустрија: Медицина

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОМИНО КИДС ПЛУС ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Слаткар

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Дизајнер на мебел

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен секретар

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец Мил...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Секретар

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Сарај

Оглас: ...

референт во Јавен Царински склад

0 favorite Објавен: 23-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги во...

Индустрија: Шпедиција И СКЛАДИРА...

Регион: Скопје

Оглас: СЕ БАРА РЕФЕРЕНТ ЗА РАБОТА ВО ЈА...