ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 04-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: City Palace Ohrid

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Отворена работна позиција Собарица ...

Келнер/ка

16 favorite Објавен: 19-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: City Palace Ohrid

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Отворена работна позиција Келнер. ...

Рецепционер

15 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: City Palace Ohrid

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Отворена работна позиција Рецепцион...