ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продукт менаџер

3 favorite Објавен: 24-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: UVC MAKS DOOEL

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Новооснованото Друштвото за произво...

менаџер

1 favorite Објавен: 24-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: UVC MAKS DOOEL

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Новооснованото Друштвото за произво...