ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

келнери/ки - салатер/ка - пица мајстор- готвач-помошник во кујна

2 favorite Објавен: 13-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ресторан Cherry orch...

Индустрија: Гастрономија

Регион: Скопје

Оглас: За новата сезона и отворање на Р...