ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продуцент

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГБЦ Комуникации

Индустрија: Медиуми

Регион: Штип

Оглас: Радио Канал 77 има потреба од 1 ...

Асистент

4 favorite Објавен: 15-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГБЦ Комуникации

Индустрија: Администрација

Регион: Штип

Оглас: ГБЦ Комуникации, заедно со ТРД Р...