Детали за огласот

  • Агро-Про ДОО КумановоКуманово
  • Плата нема информација
  • Вид на вработувањеНеопределено
  • Број на работни места1
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб странаhttps://agropro.mk/
  • Код на огласотTHFHNFI

(Неактивен) - РАБОТНИК НА МАШИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА КОРИ

Детали за огласот

Агро-Про ДОО Куманово има потреба од:

Работник на машина за производство на кори

 

Потребни квалификации:

·       Завршено средно образование;

·       Со или без работно искуство (претходно искуство во дејноста ќе се смета за предност);

·       Способност за индивидуална и тимска работа, како и работа во динамична средина;

·       Организираност и одговорност;

·       Доверливост и лојалност.

 

Компанијата нуди:

·       Обука на избраниот кандидат;

·       Можност за развој и унапредување;

·       Редовни месечни примања.

 

Доколку сте заинтересирани за објавената работна позиција, препознавате предизвик за својата кариера и ги исполнувате бараните услови, повелете аплицирајте на sanja@agropro.mk или за подетални информации јавете се на 078 444 395.

Краен рок за пријавување: 11/02/2022