ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

stomatoloska sestra / стоматолошка сестра

3favoriteОбјавен на: 20-05-2020  |  Компанија: ИН ДЕНТ ФЕМИЛИ ДЕНТА...  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGOGGMK
Работно место: stomatoloska sestra / стоматолошка сестра
Компанија: ИН ДЕНТ ФЕМИЛИ ДЕНТАЛ
Индустрија: Стоматологија
Реон: Скопје
Отворен од: 20-05-2020
Отворен до: 20-06-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Се вработува стоматолошка сестра со или без работно искуство, со положен државен испит. Предност ќе имаат кандидатите со работно искуство.

Веб страна: www.indent.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Стоматолошка сестра

4 favorite Објавен: 29-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пзу Др Бочваров

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Се бара стоматолошка сестра за на с...

Стоматолошка сестра / Медицинска сестра

12 favorite Објавен: 09-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-р Илија Милеск...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Охрид

Оглас: Опис на работата: Асистирање на ...

Доктор по општа стоматологија

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PZU ILUMIDENT

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: П.З.У Илумидент има потреба од&n...

Стоматолошка сестра

3 favorite Објавен: 23-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-р Илија Милеск...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Охридски

Оглас: ПЗУ Др Илија Милески од Охрид, враб...

Медицинска/Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 06-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ„ Д-р. КРТОЛИЦА“

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Се бара стоматолошка сестра за р...

доктор на стоматологија

4 favorite Објавен: 22-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДИЛЕВСКИ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Doktor po Stomatologija, na rabo...

Останати огласи во ист регион

Административен асистент

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

Личен асистент

2 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПАНЕКС ДООЕЛ

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Познавање на Англиски и Хрватски...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: гифт шоп

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Se bara prodavacka vo gift sop buti...

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 07-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тера Комуникејшнс

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Тера Комуникејшнс има потреба од сл...

хаузмајстор

1 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Управител Плус – Центар за...

Доктор по општа стоматологија

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PZU ILUMIDENT

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: П.З.У Илумидент има потреба од&n...