ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

6favoriteОбјавен на: 29-11-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLILG
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-специјалистичка ординација по оториноларингологија ОРЛ БИО-МЕДИКА Куманово
Индустрија: Медицина
Реон: Куманово
Отворен од: 30-11-2019
Отворен до: 03-12-2019
Плата: 14500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за медицински помагала и средства​

6 favorite Објавен: 12-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: EVROTIM

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Образование - Фармацевтски, Стом...

Медицинска сестра

5 favorite Објавен: 23-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ординација д-р Анчев...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дерматолошко естетска ординација д-...

Медицинска сестра

7 favorite Објавен: 23-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU DR. OFELIJA

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Целосен оглас: ПЗУ Д-Р ОФЕЛИЈА кој...

Медицинска сестра

17 favorite Објавен: 15-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернационален Бунд...

Индустрија: Медицина

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Ние, Интернационален Бунд – Штутгар...

Негувател на стари и немоќни лица

12 favorite Објавен: 17-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: RABOTA VO ANGLIJA (CUVANJE NA DE...

Доктор/ка

8 favorite Објавен: 25-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-р Александар Н...

Индустрија: Медицина

Регион: Охридски

Оглас: Се бара доктор по општа медицина со...

Останати огласи во ист регион

Фармацевтски техничар

5 favorite Објавен: 18-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мента Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара дипломиран фармацевт или ф...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

7 favorite Објавен: 09-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Автомобилска

Регион: Kumanovo

Оглас: ТЕРМАЛИФТ, Водечка компанија во ...

Агроном

4 favorite Објавен: 26-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мока Пром Дооел

Индустрија: Земјоделство

Регион: Кумановски

Оглас: Мока Пром има потреба од 2 агроном ...

Општ работник

24 favorite Објавен: 30-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Lotus kom

Индустрија: Трговија

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара општ работник за продажба н...

Продавач/ка во малопродажен објект

19 favorite Објавен: 20-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима дооел

Индустрија: Прехранбена

Регион: Кумановски

Оглас: Месна Индустрија ПРИМА Куманово има...

Дипломиран Фармацевт Фармацевтски Техничар

4 favorite Објавен: 17-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Аптека Мента Фар...

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас:  Се бара дипломиран фармаце...