ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Хемиски лаборант

0favoriteОбјавен на: 09-10-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Хемија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGLJL
Работно место: Хемиски лаборант
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ЕВРО МЛЕКАРА ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Хемија
Реон: Илинден
Отворен од: 10-10-2019
Отворен до: 13-10-2019
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Хемиски техничар-контролор

0 favorite Објавен: 13-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие з...

Индустрија: Хемија

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Хемиски технолошки инженер

3 favorite Објавен: 07-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хемија

Регион: Велес

Оглас: Производство на течни и кристалн...

Технолог/Инженер

2 favorite Објавен: 10-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MAKFERT

Индустрија: Хемија

Регион: Велешки

Оглас: МАКФЕРТ ДОО има потреба од вработув...

Останати огласи во ист регион

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛОВ ТРАНСПОРТ ДООЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Администратор на веб-страница

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Илинден

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛОВ ТРАНСПОРТ ДООЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Работник на едноставни работи на утовар претовар и пренос на товар

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за меѓународ...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Бурекчија

4 favorite Објавен: 10-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...