ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Асистент на продажба во продажниот салон во Рамстор Мол

0favoriteОбјавен на: 12-04-2019  |  Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...  |  Индустрија: нема информација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKINN
Работно место: Асистент на продажба во продажниот салон во Рамстор Мол
Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: нема информација
Реон: Скопје
Отворен од: 12-04-2019
Отворен до: 26-04-2019
Плата: 13.500 денари
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Потребни квалификации:

·         Образование: ССС / ВСС

·         Работа со компјутери: познавање на MS office пакет

Детали за огласот:

Главни обврски и одговорности на позицијата:

·         Позитивен однос и убедливост при комуникација

·         Ориентираност кон потреби на купувачи

·         Примена на продажни техники и вештини

 

Личен профил:

·         Мотивација за работа во тим

·         Комуникативност и преговарчки вештини

Ние нудиме:

·         Договор за работа на определено време

Плата 13.500 денари, плус Бонуси од 2000 до 8000 денари

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за поштенски...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Поставувач на керамички плочки

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИТИ БИЛД ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Раководител за набавка и продажба

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Поставувач на керамички плочки

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИТИ БИЛД ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Асистент на продажба во продажниот салон во Палма Мол Тетово

0 favorite Објавен: 06-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Друштво за трговија и услуги ТОМ...