ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист со солидно познавање на увозно-извозно работење и организација на транспорт

2favoriteОбјавен на: 28-03-2019  |  Компанија: ФАМ ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLINKK
Работно место: Комерцијалист со солидно познавање на увозно-извозно работење и организација на транспорт
Компанија: ФАМ ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Машинство
Реон: Куманово
Отворен од: 27-03-2019
Отворен до: 27-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

ССС/ВСС со работно искуство

Детали за огласот:

Се бара комерцијалист со солидно познавање на увозно-извозно работење и организација за транспорт.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Оператор на CNC машина

0 favorite Објавен: 01-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Озон дооел

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: ОзонАир е фабрика за производство н...

Ракувач со машина во картонажа

0 favorite Објавен: 15-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Машинство

Регион: Илинден

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 09-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MAKLIFT

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Маклифт е компанија со долгогодишно...

Машинобравар

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РАПИД БИЛД ДОО Кума...

Индустрија: Машинство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Инженери

0 favorite Објавен: 09-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VTL

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за производство, серсвис и од...

CNC ОПЕРАТОР

0 favorite Објавен: 31-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопје

Оглас: За следниве работни задачи: ...

Останати огласи во ист регион

Касиер

0 favorite Објавен: 15-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Архитектонски техничар

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РАПИД БИЛД ДОО Кума...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на количка со педали

1 favorite Објавен: 17-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Електроинженер за високонапонски уреди

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РАПИД БИЛД ДОО Кума...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 17-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Минер

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РАПИД БИЛД ДОО Кума...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...