ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Оператор

0favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: WD Company  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHKJL
Работно место: Оператор
Компанија: WD Company
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: нема информација
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 22-03-2019
Плата: 18 000 - 24 000
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

ССС  / ВСС

ПОЗНАВАЊЕ НА РАБОТА СО КОМПЈУТЕРИ

КОМУНИКАЦИСКИ СПОСОБНОСТИ

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Account Assistant

Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sportmaster

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Брзо растечка Start Up компанија им...

Административен асистент

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Френки ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: ФРЕНКИ ДОО има потреба од администр...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Business Development Officer

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Vidict Media Server

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Our rapidly growing company is look...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмица

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за внатрешен...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Офсет Машинист

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bato&Divajn Graphics...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: BATO & DIVAJN Graphic Center...

Министерството за одбрана распишува јавен оглас за вработување

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 19-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕЛДАКО-БИСЕР ДООЕЛ у...

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: нема информација

Оглас: Potrebni se dve devojki za proda...

Оглас за вработување во Техномаркет Македонија

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Google Ads Lead

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: The Google Ad’s Lead is a tru...

Доктор специјалист - психијатар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: ПЗУ Еумедика плус  има потр...