ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

МАРКЕТТИНГ АГЕНТ ЗА РЕКЛАМИ НА ИНФОРМАТИВЕН ПОРТАЛ

1favoriteОбјавен на: 13-03-2019  |  Компанија: МЕДИА-КОСНАЛТИНГ СКО...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGLHIJM
Работно место: МАРКЕТТИНГ АГЕНТ ЗА РЕКЛАМИ НА ИНФОРМАТИВЕН ПОРТАЛ
Компанија: МЕДИА-КОСНАЛТИНГ СКОПЈЕ ИЗДАВАЧ НА ЕЛЕКТРОНСКИ ВЕСНИК
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: нема информација
Отворен од: 14-03-2019
Отворен до: 16-04-2019
Плата: СО ПРОЦЕНТ НАД 500 ЕВРА
Број на работни места: МАРКЕТИНГ АГЕНТИ
Вид на вработување: 2
Потребни квалификации:

Потребни услови:

Завршено минимум ССС,  Да поседува комуникациски вештини,  Желба за постојано усовршување во работата, Способност за индивидуална и тимска работа.

 

Детали за огласот:

МЕДИА КОНСАЛТИНГ СКОПЈЕ има потреба од 2 кандидатки (ЖЕНИ ИЛИ ДЕВОЈКИ) за работа во маркетинг оддел во Скопје.

Во описот на работното место влегуваат продажба и промоција на мултимедија.

Нашата компаниа има електронски портал каде ги презентира сите лекари, болници и аптеки од Македонија.

Претежно се преват интервјуа, и различни прилози во интерес на клиентот.

Предност имаат лица со претходно работно искуство во медиуми и мултилевел маркетинг.

Огласот е отворен со ЛИМИТИРАНО ВРЕМЕ.

Може и студентки од Скопје,БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО кои се амбициозни за работа.

Процентот од рекламата достигнува и до 35 проценти за маркетинг агентот.

АДРЕСА: Адвокатска улица-Скопје

Веб страна:
Контакт телефон: 079-293-275
Контакт емаил: mujaser@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

graficki dizajner

0 favorite Објавен: 26-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ekstended Dooel

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Sales Representative - English Lang...

Персонал за продажба

2 favorite Објавен: 26-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Поради отворање на ново тобако имам...

Касиер/ка

1 favorite Објавен: 26-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Влае

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ekstended Dooel

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Sales Representative - Arabic Langu...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: INTEGRAL DOOEL

Индустрија: Трговија

Регион: нема информација

Оглас: Компанијата ИНТЕГРАЛ Дооел од Скопј...

Останати огласи во ист регион

Работници во производство

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Прехранбена

Регион: нема информација

Оглас: Што нудиме Минимална загара...

Senior Business Analyst

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Who We Are InPlayer and Massive Int...

Technician (PV Systems)

0 favorite Објавен: 26-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПМКМ

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас:   The work will invo...

Се бараат работници

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Fojako

Индустрија: Градинарство и хорти...

Регион: нема информација

Оглас: Градинарскиот центар и расадник ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: INTEGRAL DOOEL

Индустрија: Трговија

Регион: нема информација

Оглас: Компанијата ИНТЕГРАЛ Дооел од Скопј...

Делегацијата на германското стопанство вработува стручен соработник одговорен за настани и проекти

0 favorite Објавен: 26-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...