ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

МАРКЕТТИНГ АГЕНТ ЗА РЕКЛАМИ НА ИНФОРМАТИВЕН ПОРТАЛ

1favoriteОбјавен на: 13-03-2019  |  Компанија: МЕДИА-КОСНАЛТИНГ СКО...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHIJM
Работно место: МАРКЕТТИНГ АГЕНТ ЗА РЕКЛАМИ НА ИНФОРМАТИВЕН ПОРТАЛ
Компанија: МЕДИА-КОСНАЛТИНГ СКОПЈЕ ИЗДАВАЧ НА ЕЛЕКТРОНСКИ ВЕСНИК
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: нема информација
Отворен од: 14-03-2019
Отворен до: 16-04-2019
Плата: СО ПРОЦЕНТ НАД 500 ЕВРА
Број на работни места: МАРКЕТИНГ АГЕНТИ
Вид на вработување: 2
Потребни квалификации:

Потребни услови:

Завршено минимум ССС,  Да поседува комуникациски вештини,  Желба за постојано усовршување во работата, Способност за индивидуална и тимска работа.

 

Детали за огласот:

МЕДИА КОНСАЛТИНГ СКОПЈЕ има потреба од 2 кандидатки (ЖЕНИ ИЛИ ДЕВОЈКИ) за работа во маркетинг оддел во Скопје.

Во описот на работното место влегуваат продажба и промоција на мултимедија.

Нашата компаниа има електронски портал каде ги презентира сите лекари, болници и аптеки од Македонија.

Претежно се преват интервјуа, и различни прилози во интерес на клиентот.

Предност имаат лица со претходно работно искуство во медиуми и мултилевел маркетинг.

Огласот е отворен со ЛИМИТИРАНО ВРЕМЕ.

Може и студентки од Скопје,БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО кои се амбициозни за работа.

Процентот од рекламата достигнува и до 35 проценти за маркетинг агентот.

АДРЕСА: Адвокатска улица-Скопје

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 13-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: генекс ххл

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Менаџер за продажба...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 14-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Чаир

Оглас: ...

Prodavac/ka

0 favorite Објавен: 13-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ТЕБА ГРУП АГРО ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Т-МАРКЕТИ ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНА...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 17-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ЕК...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Касиер/ка и Продавачи

0 favorite Објавен: 17-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Драчево

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Демонстратор за продажба

0 favorite Објавен: 15-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

1 favorite Објавен: 06-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

Специјалист за човечки ресурси

1 favorite Објавен: 13-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Производство

Регион: нема информација

Оглас: Назив на работно место: Специјал...

Frontend Developer

0 favorite Објавен: 12-06-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Key Account Specialist

Објавен: 13-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АСПЕКТ ДОО Скопје

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: ASPEKT is Software Development a...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 17-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: нема информација

Оглас: За нашиот клиент, Gio Gio Gelato...

Busines Analyst

0 favorite Објавен: 13-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АСПЕКТ ДОО Скопје

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: ASPEKT is Software Development a...