ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Референт за продажба

1favoriteОбјавен на: 22-02-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Активен
Код на огласот: TGLFKMI
Работно место: Референт за продажба
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ЈАНА ПРОМ ДОО с. Ржаничино Петровец
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Петровец
Отворен од: 23-02-2019
Отворен до: 23-06-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: janaprom@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Општ магацински работник

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тим

Индустрија: Трговија

Регион: Валандовски, Радовиш...

Оглас: Компанијата Тим Промет-ЕМ од Струми...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно трговско ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАЛИНТИКА ДООЕЛ Гевг...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Асистент на продажба: K A Λ И – Sho...

Возач

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Селлексико.Доо

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Селлексико.Доо има потреба од возач...

Општ магацински работник

1 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Френки ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: ФРЕНКИ ДОО има потреба од работник ...

Комерцијалист за продажба

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КОСМОС ГРУП

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Ако сте амбициозни,комуникативни,...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 03-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Петровец

Оглас: ...