ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Административна секретарка

5favoriteОбјавен на: 19-09-2018  |  Компанија: Друштво за услуги ПР...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Активен
Код на огласот: TGJKGNN
Работно место: Административна секретарка
Компанија: Друштво за услуги ПРОФЕКС КОНСАЛТИНГ ПЛУС ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Сметководство
Реон: Скопје
Отворен од: 19-09-2018
Отворен до: 12-12-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Профекс Консалтинг Плус има потреба од административна секретарка со познавање на електронско плаќање, организациони способности, ведра и пријатна личност.

Веб страна: www.profex.com.mk
Контакт телефон: 075458305
Контакт емаил: kontakt@profex.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

сметководител

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Челичен лив и гранул...

Индустрија: Сметководство

Регион: Демир Хисар

Оглас: ...

сметководител

4 favorite Објавен: 20-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Охрид

Оглас: ...

сметководител

1 favorite Објавен: 01-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: сметководство

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма бара овластен сметководител.И...

Помошник Сметководител

2 favorite Објавен: 17-10-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: возачка дозвола б категорија, ме...

сметководител

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ЗЕЌИР ЗЕЌИРИ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

Помошник Сметководител

3 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: NET-ELEKTRONIKS DOOE...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Нет-Електроникс ДООЕЛ Скопје, заста...

Останати огласи во ист регион

сметководител

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИФЕС

Индустрија: Менаџмент

Регион: Центар

Оглас: ...

Тестирач на софтвер

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕНТЕРПРАЈС СИСТЕМИ Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Чувар

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Сервисер на прецизни направи и опрема

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Службеник за кадровски прашања

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 19-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ПР...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: Профекс Консалтинг Плус бара сме...