ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Адвокатски приправник

0favoriteОбјавен на: 20-06-2018  |  Компанија: адвокатска канцелари...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIMFLH
Работно место: Адвокатски приправник
Компанија: адвокатска канцеларија Алексов
Индустрија: Право
Реон: Скопје
Отворен од: 20-06-2018
Отворен до: 29-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Правник

Детали за огласот:

Адвокатска канцеларија Алексов има потреба од ангажирање на адвокатски приправник за стручно оспособување.

Вашето cv испратете го на advokat@aleksov.mk

Повеќе информации за канцеларијата на www.aleksov.mk

 
Веб страна: www.aleksov.mk
Контакт телефон: 078201589
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 19-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Најденовски

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Најденовски ...

Адвокатски приправник

1 favorite Објавен: 14-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokat Ana Petrovsk...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат Ана Петровски od Скопје има...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Zarnoski Pulejkov Ad...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Жарноски Пул...

Правник

11 favorite Објавен: 19-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР СЛОБОДАН ПОПОВ...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Aдвокат Башким Амети од Скопје има ...

Правник

5 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР МАРИНЧО ВЕЛЈАН...

Индустрија: Право

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКЕДОНИЈАТУРИСТ АД ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: “Македонијатурист“ АД Скопје - Хоте...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услугитрг...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармацевтска хемиска...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист за надворешна трговија

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Трговија

Регион: Аеродром

Оглас: ...