ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Адвокатски приправник

0favoriteОбјавен на: 20-06-2018  |  Компанија: адвокатска канцелари...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIMFLH
Работно место: Адвокатски приправник
Компанија: адвокатска канцеларија Алексов
Индустрија: Право
Реон: Скопје
Отворен од: 19-06-2018
Отворен до: 28-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Правник

Детали за огласот:

Адвокатска канцеларија Алексов има потреба од ангажирање на адвокатски приправник за стручно оспособување.

Вашето cv испратете го на advokat@aleksov.mk

Повеќе информации за канцеларијата на www.aleksov.mk

 
Веб страна: www.aleksov.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Приправник

9 favorite Објавен: 04-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Извршител Борис Пљак...

Индустрија: Право

Регион: Велес

Оглас: ИЗВРШИТЕЛ БОРИС ПЉАКОВ Велес има...

Адвокат

28 favorite Објавен: 29-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво А...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Адвокатски приправник

2 favorite Објавен: 14-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Атанас Атана...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Атанас Атана...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија “Ристова” вр...

Правник

5 favorite Објавен: 13-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консултан...

Индустрија: Право

Регион: Скопје

Оглас: Бараме лице  Диполмормиран ...

Правник

33 favorite Објавен: 29-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво А...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Elektricar-Elektronicar

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услугитрг...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: SE BARAAT ELEKTRO MONTERI I POMO...

Работник на машина за печатење-летер прес или флексо технологија

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДЕКО ИНК

Индустрија: Графичка

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Инженер за телекомуникациски уреди и мрежи

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Македонски Телеком А...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...