ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач во Книготека Икона

1favoriteОбјавен на: 06-04-2018  |  Компанија: PublikumArt  |  Индустрија: Издаваштво, Продажба


Статус: Активен
Код на огласот: TGIFFFG
Работно место: Продавач во Книготека Икона
Компанија: PublikumArt
Индустрија: Издаваштво, Продажба
Реон: Скопје
Отворен од: 06-04-2018
Отворен до: 27-04-2018
Плата: 15000
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Силни интерперсонални и комуникациски вештини и способност ефикасно да се работа со широк спектар на производи

Способност за ефикасно комуницирање и усно и во писмена форма.

Вештина во користењето на персонални компјутери и сродни софтверски апликации.

Познавање на книги и општо познавање на категории на книги.

Поздравување на клиенти и нудење на асистенција

Познавање на Англиски јазик

Веб страна: www.publikumart.com
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: office@publikumart.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за спортски ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Пица мајстор

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Spizzicotto

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од пица мајстор. Ваше...

Database Administrator (Oracle)

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дата Медикал Софтвер

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: is trusted and recognizable company...

Градежен инженер/Архитект

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за работна позиција: Дипломир...

Генерален менаџер

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турбоинженеринг

Индустрија: Инжинерство

Регион: Скопски

Оглас: ТУРБОИНЖЕНЕРИНГ БАРА Квалифик...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дата Медикал Софтвер

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Trusted and recognizable company in...