ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач во Книготека Икона

1favoriteОбјавен на: 06-04-2018  |  Компанија: PublikumArt  |  Индустрија: Издаваштво, Продажба


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFFFG
Работно место: Продавач во Книготека Икона
Компанија: PublikumArt
Индустрија: Издаваштво, Продажба
Реон: Скопје
Отворен од: 05-04-2018
Отворен до: 26-04-2018
Плата: 15000
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Силни интерперсонални и комуникациски вештини и способност ефикасно да се работа со широк спектар на производи

Способност за ефикасно комуницирање и усно и во писмена форма.

Вештина во користењето на персонални компјутери и сродни софтверски апликации.

Познавање на книги и општо познавање на категории на книги.

Поздравување на клиенти и нудење на асистенција

Познавање на Англиски јазик

Веб страна: www.publikumart.com
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач во Книготека Икона

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопје

Оглас: Книготека Икона има потреба од п...

Офсет печатар

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за графичко ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач/ка во малопродажен објект

2 favorite Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ikona

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Книготека Икона има потреба од прод...

Promoter i prezenter

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: d.o.o.Medija Planet

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопје

Оглас: Трговско издавачка куќа, поради ...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ikona

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Книготека Икона има потреба од прод...

Продавач во Книготека Икона

2 favorite Објавен: 09-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопје

Оглас: Книготека Икона има потреба од п...

Останати огласи во ист регион

Спец. по стоматолошка протетика

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Dentomedika Rafajlov...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Барам спец. по стом. протетика з...

Доктор по ветеринарна медицина

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Доктор по ветеринарна медицина

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Ветерина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Електротехничар

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Економист за маркетинг

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Економија

Регион: Бутел

Оглас: ...