ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Еко хигиеничар

0favoriteОбјавен на: 24-09-2017  |  Компанија: Акционерско друштво ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGGIHI
Работно место: Еко хигиеничар
Компанија: Акционерско друштво за угостителство туризам и трговија МОНТАНА БИЗНИС Крушево
Индустрија: Разни области
Реон: Крушево
Отворен од: 24-09-2017
Отворен до: 29-09-2017
Плата: 10080
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 048477121
Контакт емаил: info@montana.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Готвач

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СКВЕР Друштво за трг...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

ОДГОВОРЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АГЕНЦИЈА ЕСИ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Агенцијата ЕСИ за своите потреби об...

менаџер

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРЕНД ФУД БАР Друштв...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Телефонист

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обука пос...

Индустрија: Разни области

Регион: Сопиште

Оглас: ...

Комерцијалист за терен

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елколект доо - Скопј...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Потребно е одговорно лице за промоц...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СКВЕР Друштво за трг...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...