ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Практикант

0 favorite Објавен: 17-12-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Few Good Geeks Oy

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: For a Swiss Client of ours, Few Goo...

Office Assistant with Fluent German

0 favorite Објавен: 16-12-2016 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Few Good Geeks Oy

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: For aSwiss Clientof ours,Few Goo...