ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Раководител на сектор

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за посредува...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Ракувач со машина за пакување

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Ракувач со машина за печива

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Советник за маркетинг

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Сервисер

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО

Индустрија: Енергетика

Регион: Скопје

Оглас: ·    ...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bato&Divajn Graphics...

Индустрија: Графичка

Регион: Скопје

Оглас: BATO & DIVAJN Graphic C...

Помошник Сметководител

1 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гранклуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Гранклуб има потреба од персонал за...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Profeks Konsalting P...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствената фирма Профекс Кон...

Sales agent

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: интермак

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: INTER-MAK ima potreba od komunikati...

Account Assistant

Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sportmaster

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Брзо растечка Start Up компанија им...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ.Амбуланта Тафтал...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: doktor po medicina na opredeleno vr...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PROING MONT

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Нашето претпријатие ПРОИНГ МОНТ ДОО...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија "Ристова" вр...

Магационер

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Енерго систем ДОО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Се вработува магационер со работно ...

Logistic Coordinators

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Експерт

1 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прва детска амбасада...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Скопски

Оглас: TERMS OF REFERENCE MONITORING OF...

Оператор

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: ОПЕРАТОРИ НА УПЛАТНИ МЕСТА Осно...

Мајстор

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PROING MONT

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Нашето претпријатие ПРОИНГ МОНТ ДОО...

Digital Marketing Specialist

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Kreatif Marketing

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: We are looking for a digital market...

Преведувач

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Univerzal invest

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Одговорни сте и имате одлични комун...

Специјалист за кредитирање

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФД ЦЕМАК КРЕДИТИ ДОО

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: Финансиско Друштво ЦЕМАК - КРЕДИТИ ...

Експерт

1 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прва детска амбасада...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Скопски

Оглас: TERMS OF REFERENCE MONITORING OF...

Business Development Officer

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Vidict Media Server

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Our rapidly growing company is look...

Сервисер

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PROING MONT

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Нашето претпријатие ПРОИНГ МОНТ ДОО...

Административно-книговодствен работник

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за производство и промет на...

Диспечер/ка

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛИОНС-СТР

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Predstavnistvo so lokacija vo Skopj...

сметководител

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: сметководствено биро

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено биро има потреба од...

Архитект

1 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Univerzal invest

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Дипломиран инженер архитект, со или...

Дадилка/Куќна помошничка

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Kreatif Marketing

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Бараме жена за одржување домаќинств...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ.Амбуланта Тафтал...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: doktor po medicina na opredeleno vr...

HR Assistant

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: HIRING FULL TIME HR&nb...

HR Manager

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: HIRING FULL TIME HR MA...

Асистент на продажба во продажниот салон во Капитол Мол Скопје

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас:  Потребни квалификации:...

Magacioner -distributer

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДУБРОВКИЊА

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Опис на работни обврски -...