ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Информатичар

2 favorite Објавен: 12-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bold Development

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Охридски

Оглас: Quality Assurance Tester Bold De...

Текстописец

0 favorite Објавен: 12-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bold Development

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Охридски

Оглас: Content Writer Bold Development...

Оператор

0 favorite Објавен: 12-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bold Development

Индустрија: Услуги

Регион: Охридски

Оглас: Customer Care Bold Development, ...

PHP Developer

1 favorite Објавен: 09-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bold Development

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Охридски

Оглас: Web Development company based in Oh...

PHP Developer

3 favorite Објавен: 09-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bold Development

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: Web Development company based in Oh...

Маркетинг Агент

10 favorite Објавен: 17-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bold Development

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охридски

Оглас: Welcome to a different kind of mark...