ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

келнери/ки - салатер/ка - пица мајстор- готвач-помошник во кујна

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕКВЕСТРИАН БИФ ДООЕЛ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Ресторан Еквестриан во Градски Т...

келнери/ки - салатер/ка - пица мајстор- готвач-помошник во кујна

1 favorite Објавен: 03-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕКВЕСТРИАН БИФ ДООЕЛ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Ресторан Еквестриан во Градски Т...