Детали за огласот

  • Трговско друштво за угостителство трговија и услуги ШИН ХАИ ДОО експорт-импорт СкопјеСкопје
  • Плата 35 000 den
  • Вид на вработувањеНеопределено
  • Број на работни места3
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб странаwww.kineskirestoran.com.mk
  • Код на огласотTHFKOKF

(Неактивен) - КЕЛНЕР/ KELNERKA

Детали за огласот

Kineski restoran Star Ocean ima potreba od kelner/kelnerka so osnovno poznavanje na Angliski jazik. Plata 30 000 den.