ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Админитратор

3favoriteОбјавен на: 03-02-2020  |  Компанија: Цвет_Компани Дооел С...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNOIIL
Работно место: Админитратор
Компанија: Цвет_Компани Дооел Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 03-02-2020
Отворен до: 20-02-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ВСС/ССС

Детали за огласот:

Цвет-Компани Дооел , компанија за градежништво, има потреба од вработување на административен асистент.

Опис на работни задачи

Управување со канцелариско работење

Водење на документација

Потребни квалификации

Завршен Правен факултет ќе се смета за предност

Познавање на Word,Exel

Претходно работно искуство во областа ќе се смета за предност

Kомуникативност, одговорност, навременост и прецизност во работата

Вашите апликации може да ги испратите на нашата е-маил адреса contact@cvetkompani.mk

Веб страна: www.cvetkompani.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Градежен работник

1 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DPTU Kommpakt-ing do...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Kомпакт-инг дооел Скопје се занимав...

Водоинсталатер

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАМ ГРУП 14

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: FIRMATA "DAM GRUP 14" OD SKOPJE IMA...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 25-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

Архитект

0 favorite Објавен: 25-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСОУРЦЕ ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битолски, Кичевски, ...

Оглас: iSource is seeking a talented Archi...

БРАВАР/ЗАВАРУВАЧ

0 favorite Објавен: 24-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата ЛИМ ДИЗАЈН - Скопје која...

Останати огласи во ист регион

Фармацевт

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОЛЕК дооел Скопје

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за трговија со фармацевтс...

Продавач

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Просветно дело А.Д. ...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продавач....

Продавач

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Убава Кујна ДОО...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Продавница на зелен пазар има потре...

Business Development Officer

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фуелојал ДООЕЛ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Fueloyal Is Hiring! Fueloyal i...

Собар/ka

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Бутел

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...