Детали за огласот

 • Балон Арт - Скопј Скопје - Кисела Вода
 • Плата нема информација
 • Вид на вработувањеНеопределено
 • Број на работни места1
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб страна
 • Код на огласотTGNNMHJ

(НЕАКТИВЕН) - ОПЕРАТОР НА МАШИНА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ

 • Индустрија: Печатарска
 • Краен рок: 14-02-2020
 • Скопје - Кисела Вода
Детали за огласот

ОПЕРАТОР НА МАШИНА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ

 

Фирма од Скопје (Кисела Вода) бара работник.

Опис на работно место:

Оператор на мануелна и полуавтоматска машина за печат на балони.

Изработка на форми од балони.

Потребни квалификации:

Средно образование.

Да има возачка Б категорија

Кандидатот да биде машко лице.

Пожелна возраст 18-25 години.

Не е неопходно претходно работно искуство.

Потребна е  ракофатност, организираност, одговорност, самоиницијативност, енергичност, исполнителност,  флексибилност , посветеност.

Нудиме работа во пријатна и колегијална атмосфера.