ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Оператор на машина за печатење

0favoriteОбјавен на: 14-01-2020  |  Компанија: Балон Арт - Скопј  |  Индустрија: Печатарска


Статус: Активен
Код на огласот: TGNNMHJ
Работно место: Оператор на машина за печатење
Компанија: Балон Арт - Скопј
Индустрија: Печатарска
Реон: Скопје - Кисела Вода
Отворен од: 14-01-2020
Отворен до: 14-02-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС

Детали за огласот:

ОПЕРАТОР НА МАШИНА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ

 

Фирма од Скопје (Кисела Вода) бара работник.

Опис на работно место:

Оператор на мануелна и полуавтоматска машина за печат на балони.

Изработка на форми од балони.

Потребни квалификации:

Средно образование.

Да има возачка Б категорија

Кандидатот да биде машко лице.

Пожелна возраст 18-25 години.

Не е неопходно претходно работно искуство.

Потребна е  ракофатност, организираност, одговорност, самоиницијативност, енергичност, исполнителност,  флексибилност , посветеност.

Нудиме работа во пријатна и колегијална атмосфера.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@balonart.com.mk
Извор: Вработи.се