ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Оператор на машина за печатење

0 favorite Објавен: 14-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Балон Арт - Скопј

Индустрија: Печатарска

Регион: Скопје - Кисела Вода

Оглас: ОПЕРАТОР НА МАШИНА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ...