ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

5favoriteОбјавен на: 02-12-2019  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKFN
Работно место: Административен службеник
Компанија: Трговско друштво за градежништво производство трговија и угостителство ИЛИНДЕН АД Струга
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Струга
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 06-12-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Струмица

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за книговодс...

Индустрија: Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Административен секретар

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Крушево

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствен...

Индустрија: Администрација

Регион: Велес

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

СОРАБОТНИК ЗА ШПЕДИТЕРСКО РАБОТЕЊЕ

5 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Карго Шпедиција

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Струшки

Оглас: Се бара шпедитер , декларант за гра...

Општ работник

1 favorite Објавен: 30-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Kristal klin

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струшки

Оглас: Потребен е работник за во вешерај. ...

Агент за продажба и маркетинг

7 favorite Објавен: 15-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нова Мастер Комуника...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струшки

Оглас: Maple Advance is one of the largest...

Општ работник

3 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕХНО СОЛУШН ДООЕЛ С...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 12-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Арсенал

Индустрија: Трговија

Регион: Струшки

Оглас: Потребно за продавач: - Минимум ср...