ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обиколувач дистрибутер малопродажба

2favoriteОбјавен на: 14-11-2019  |  Компанија: Минол Дооел Штип ЗДВ...  |  Индустрија: Дистрибуција


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJNMI
Работно место: Обиколувач дистрибутер малопродажба
Компанија: Минол Дооел Штип ЗДВИЛ Фабрика за производство на моторни и индустриски масла
Индустрија: Дистрибуција
Реон: Штип
Отворен од: 15-11-2019
Отворен до: 18-11-2019
Плата: 30000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Дистрибутер

1 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Фурна Силбо има потреба од : ...

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 02-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: А-Цони Александар ДО...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Машка особа комерцијалист, дистриб...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

2 favorite Објавен: 14-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

1 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

сметководител

2 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Штип

Оглас: ...

Наставник

0 favorite Објавен: 14-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државен музички учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Штип

Оглас: ...

Наставник по историја

0 favorite Објавен: 14-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државен музички учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Штип

Оглас: ...

Наставник

4 favorite Објавен: 14-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државен музички учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Штип

Оглас: ...

Наставник

0 favorite Објавен: 14-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државен музички учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Штип

Оглас: ...

Академски соло-пејач

0 favorite Објавен: 14-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државен музички учил...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...