ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

7favoriteОбјавен на: 19-10-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNHKIH
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-Поликлиника од примарната здравствена заштита ЛАВИТА Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Кисела Вода
Отворен од: 20-10-2019
Отворен до: 04-11-2019
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна установа за...

Индустрија: Медицина

Регион: Бутел

Оглас: ...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ - Поликлиника на...

Индустрија: Медицина

Регион: Велес

Оглас: ...

Медицинска сестра

7 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Доктор по медицина

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Ординација по оп...

Индустрија: Медицина

Регион: Брвеница

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Курир

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: М-ДОСТАВА ДООЕЛ

Индустрија: Пошта

Регион: Скопје

Оглас: М-ДОСТАВА има потреба од курир з...

Ракувач со машини за изработка на гума

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Тапетар

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Рачен пакувач

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЛАССКО ДООЕЛ Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...