ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

0favoriteОбјавен на: 09-10-2019  |  Компанија: КАКТУС БАР ДООЕЛ Ск...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGLIF
Работно место: Келнер
Компанија: КАКТУС БАР ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Угостителство
Реон: Аеродром
Отворен од: 10-10-2019
Отворен до: 13-10-2019
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Over the top

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Нов угостителски комплекс има потре...

Шанкер

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАУНТАУН ДООЕЛ Радов...

Индустрија: Угостителство

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сицилија

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Pica restoran LA PIAZZA ima potreba...

Пица мајстор

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александрија А

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Со и без работно искуство....

Шанкер

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за кинематог...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП за угостителство ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Велес

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Казанџија

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКСТИЛ Акционерско ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за дистрибуц...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Директор за дистрибуција

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за дистрибуц...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Заварувач

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКСТИЛ Акционерско ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет на...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Карпош

Оглас: ...