ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Маркетинг Агент

6favoriteОбјавен на: 06-09-2019  |  Компанија: Друштво за транспорт...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Активен
Код на огласот: TGMNMGF
Работно место: Маркетинг Агент
Компанија: Друштво за транспорт шпедиција и услуги ЛКВ КОСТОВСКИ ДООЕЛ Велес
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Велес
Отворен од: 07-09-2019
Отворен до: 07-10-2019
Плата: 30000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078611111
Контакт емаил: trajche.nikolov@mk.frotcom.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: УПГРАДЕ дооел Скопје

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Se baraat devojki za rabota vo Call...

Продажен претставник на медицински и фармацевтски производи

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОБЕЛ ИЛАЧ САНАЈИИ В...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лотулс Доо

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: • Комуникациски и презентерски вешт...

Референт за продажба

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочански

Оглас: Хенди Телеком,има потреба од рефере...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КЕКО МОТОРС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Заради зголемен обем на работа ф...

Помошник магационер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КЕКО МОТОРС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Заради зголемен обем на работа ф...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП-ПЕПИДА-Трговија н...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Маркетинг Агент

3 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДУРОТЕК КОНСАЛТИНГ Д...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Велес

Оглас: ...

Оператор

2 favorite Објавен: 18-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ЛУТЕКС ДОО

Индустрија: Текстилна

Регион: Велешки

Оглас: ЛУТЕКС ДОО има потреба од вработува...

Магационер

3 favorite Објавен: 18-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ЛУТЕКС ДОО

Индустрија: Текстилна

Регион: Велешки

Оглас: ЛУТЕС ДОО има потреба од вработувањ...

Бравар

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Гипсар

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...