ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

12favoriteОбјавен на: 24-08-2019  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Активен
Код на огласот: TGMMJKK
Работно место: Административен службеник
Компанија: нема информација
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Тетово
Отворен од: 25-08-2019
Отворен до: 23-12-2019
Плата: 16000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 071666822
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Советник на единица на локалната самоуправа

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општина Крива Паланк...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Крива Паланка

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консалтин...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Заштитно друштво-Печ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ МАРКОВСКА- А...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за поштенски...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

2 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 08-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Општ работник

5 favorite Објавен: 27-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

менаџер

1 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Пекар

0 favorite Објавен: 16-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Занаетчија Пекара СЗ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Магационер

3 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

ТЕХНОЛОГ

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје (прехранбена индуст...

Open Data – Technical writer and Communicator

0 favorite Објавен: 16-09-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Description Open Data, an italian s...

Референт во Служба за Сметководство и Финансии (м/ж)

1 favorite Објавен: 07-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас:     Маке...

Startup Writer

0 favorite Објавен: 12-09-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Who we are and what we do? Valuer i...

Бравар - Заварувач

0 favorite Објавен: 05-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Производство

Регион: нема информација

Оглас: Фирма за производство на мебел&n...

Вработување во Synapse - Digital(2d/3d) Artist

0 favorite Објавен: 12-09-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...