ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Magacioner -distributer и Продавачки

15favoriteОбјавен на: 04-06-2019  |  Компанија: DOO.KODEKS  |  Индустрија: Кондиторска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLOOML
Работно место: Magacioner -distributer и Продавачки
Компанија: DOO.KODEKS
Индустрија: Кондиторска
Реон: Штип
Отворен од: 16-06-2019
Отворен до: 01-07-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: prodavac vo market
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

sredno obrazovanie

Детали за огласот:

se bara prodavacka so i bez iskustvo za rabota vo mini market

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

менаџер за продажба

10 favorite Објавен: 30-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОК...

Индустрија: Осигурување

Регион: Штипски

Оглас: СН Осигурителен Брокер АД Битола ну...

Административен асистент

4 favorite Објавен: 06-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРД Радио Канал 77

Индустрија: Администрација

Регион: Штипски

Оглас: ГБЦ Комуникации ДООЕЛ Штип има потр...

Шивач

3 favorite Објавен: 12-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Модна конфекција ТИ-...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 14-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Општ работник

38 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АКТИВА ДОО Штип

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Продавач

19 favorite Објавен: 23-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...