ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Магационер

7 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОЛМАК ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Се бара лице за работа во магацин в...

Електро техничар

2 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОЛМАК ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Се бара електротехничар за шемирање...