ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Економист

1 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: - Нема информација

Регион: Кумановски

Оглас: Проект 42 има потреба од економист/...

Економист

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Управување со станбе...

Регион: Куманово

Оглас: Проект 42 има потреба од економи...