ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 19-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Штипски

Оглас: Хенди Телеком,партнери на оне.Вип и...

Референт за продажба

1 favorite Објавен: 13-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Хенди Телеком,партнери на оне.Вип и...