ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фибула Ер Травел ДОО...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: Хотел Изгрев вработува Хотел Изгре...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фибула Ер Травел ДОО...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Битолски, Западна Ма...

Оглас: Хотел Изгрев вработува Почитуван...

Угостителски работници

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фибула Ер Травел ДОО...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Битолски, Гостиварск...

Оглас: хотел изгрев вработува Имаме пот...