ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Хостеса

3 favorite Објавен: 28-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restoran Aktiva ima potreba za две ...