ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Маркетинг менаџер

0 favorite Објавен: 07-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Бараме лице задолжено за маркетинг ...

Хигиеничар

1 favorite Објавен: 19-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од хигиеничарка во го...

Агент за продажба

3 favorite Објавен: 19-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: -Имаме потреба од 2 Лица во салон ...