ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

келнери/ки - шанкери/ки , кувари/ки

3 favorite Објавен: 13-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: Кафе (snack) бар "The Vault" во ...